فراپخش گلستان

نمایندگی تک ماکارون

بسته بندی و پخش مواد غذایی، شوینده و بهداشتی در استان گلستان | نمایندگی رسمی بیش از ده ها برند برتر مواد غذایی، شوینده و بهداشتی در استان گلستان

شرکت تک ماکارون یکی از شرکت های پیشرو در حوزه تکتولوژی تولید مواد غذایی در کشور می باشد که ورود خود را در بازار با عرضه 5 محصول رشته ای و 10 محصول فرمی و بصورت انبوه در سال 1377 در کلیه نقاط کشور آغاز نمود. این شرکت پس از تکمیل ظرفیت خود در دو فاز، در سال های 80-81 و در سال های 86-87 با تکیه بر طرح های تحقیقاتی و توسعه ای، توانست 6 خط تولید محصولات ماکارونی داشته و هم اکنون بیش از 450 تن محصولات مختلف را به بازار ارایه نماید.

از عمده محصولات این شرکت می توان به ماکارونی، اسپاگتی، فتوچینی، همچنین محصولات نیمه آماده نظیر پاستا و سوپ ورمیشل در فرم ها و طعم ها مختلف اشاره نمود. همپنین محصولاتی نظیر لازانیا، آرد، پودر کیک، پیکوتک، پیکونات و کورن فلکس در طعم های مختلف و مطابق با سلیقه مصرف کنندگان در کشور نیز توسط این شرکت به بازار عرضه می گردد.

شرکت فراپخش گلستان در سال 1396 و تکیه بر توانمندی های خود در شبکه فروش گسترده در سراسر استان گلستان، موفق به اخذ نماینده رسمی این شرکت در سطح استان گردید.

tak-makaran